Jakieś drodze witaminy C

O dziełu witaminy C na byt ludzki napisano już znacznie. Dania są podzielone. Oceniana i umieszczana na marginesie medycyny. Czy zawsze prawda?
Badania naukowe pokazują, iż niewiedza i ignorancja świata wyrządza wielką szkodę…..

Przeprowadzono już dostatecznie sporo pytań – stosując przetestowane metody podwójnie ślepej próby klinicznej, z związkiem braci kontrolnej zażywającej placebo – aby upewnić się, czy witamina C rzeczywiście ma kilku istotnych właściwości zdrowotnych. Wyniki objawiły się pozytywne.
Warto dbać, iż pełne wiadomości tu zawarte dotyczą naturalnej witaminy C, która korzysta dobrą wchłanialność również nie podrażnia układu pokarmowego.
Jak o uzupełniać nasze pożywienie witaminą C?
– w zamysłu poprawy naczyń krwionośnych;
– jako punkt gry z żylakami i hemoroidami;
– w punkcie utrzymania elastyczności skóry (wspomaganie pracy kolagenu i zmniejszanie powstawaniu zmarszczek);
– w ochronie zawałów centrum oraz udarów mózgu;
– jako codzienny przeciwutleniacz;
– w zachowaniu sprawności stawów (produkcja kolagenu).

Kto powinien zażywać dodatkowe porcje witaminy C?

– panie z podniesionym bądź ciemnym stopniem cholesterolu

Badania pokazują, iż otrzymywanie różne witaminy C przywraca do ilości poziom cholesterolu osobom, u jakich stanowi on rynek niski, kieruje go wolny zmian tam, gdzie jest prawdziwy oraz odbiera wszystkim tym, jacy stan cholesterolu biorą za duży. Witamina C podwyższa oraz okres we natur lipoproteiny dużej gęstości (HDL), czyli „dobrego cholesterolu”. Treść ta nosi dobry wpływ na wygląd naczyń wieńcowych, ponieważ wychwytuje cząsteczki cholesterolu w naczyniach krwionośnych i porusza je do nerek, gdzie ulegają uszkodzeniu.

– osoby marzące na cukrzycę

Brak dostatecznej dawki witamin i elementów odżywczych odchodzi do nieprawidłowego metabolizmu cukrów. Trzustka nie produkuje dostatecznej sumy insuliny, czego produktem są przeszkody w metabolizmie węglowodanów, czyli pojawia się choroba metaboliczna którą istnieje preparaty dla cukrzyków.

Wielkie kwot różne witaminy C mogą obniżyć zapotrzebowanie na insulinę. Badania pokazywane poprzez prof. Pflegera z Uniwersytetu w Wiedniu dowiodły, iż dodatek 300 do 600 mg różne witaminy C dziennie do jedzenia poprawia znacząco metabolizm u diabetyków. Poziom cukru we krwi zmniejszył się średnio o 30%, zapotrzebowanie na insulinę spadło o 27% i zaobserwowano brak cukru w moczu.

Warto zaznaczyć także, że część glukozy (cukru) oraz witaminy C są do siebie podobne. Jeżeli to zapadamy na uszkodzenie
różne witaminy C, która jest nieodzowna ponadto do zachowania elastyczności naczyń krwionośnych, to powraca do wymiany molekuły C molekułą glukozy. Taka pomyłkowa zamiana jest u przyczyn choroby sercowo-naczyniowej o założeniu cukrzycowym.

– w opiece przeciwnowotworowej lub kobiety zmagające się spośród ową dolegliwością

W 1990 roku Amerykański Instytut Onkologiczny wydał oświadczenie, iż „witamina C wykazuje szeroki nacisk na rozmaite funkcje biologiczne. Jest widać najaktywniejszym związkiem wśród składników żywnościowych”. W koło 120 opublikowanych sprawozdaniach witaminę C przykłada się do „szczepionki przeciwnowotworowej”. Osoby decydujące witaminę C są o 50%
mniej narażone na zagrożenie zapadnięcia na nowotwory, szczególnie nowotwory żołądka, przełyku, trzustki i jamy ustnej, jednak również szyjki macicy, odbytu i sutka niż osoby, jakie jej nie biorą. Świadczą o owym przebiegania prowadzone przez dr Gladys Block z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Pięć dań zawierających zyski czy warzywa dostarcza 200-300mg naturalnej różne witaminy C – odpowiednio wiele, aby powstrzymać rozwój nowotworów. Jednak dla prawdziwszego ubezpieczenia potrzeba dawkę uzupełniać.
Witamina C przydatna w olbrzymich miarach, uniemożliwia przeistoczenie się w nitrozoaminy azotynów i azotanów mieszczących się w padnięciu (dodatki spotykane zwłaszcza w wędlinach). Większość nitrozoamin jest działanie rakotwórcze a zapewne stworzyć raka żołądka bądź nowotwór złośliwy jelit. Ekspert od oczyszczania organizmu G.P. Małachow, stawia na 1 gram spożywanego białka zwierzęcego przyjąć 1 gram różne witaminy C, aby przeciwdziałać gniciu białka w jelicie.
Badania Amerykańskiego Narodowego Instytutu Onkologicznego wykazały, że dzienna dawka 5 g witaminy C zwiększa produkcję
limfocytów w organizmie, a norma w ścianach 10 g istnieje jeszcze lepsza.
Witamina C wykazuje bowiem pozytywny zarobek na limfocyty T.
– osoby tracące na choroby zakaźne

Obecnie w latach trzydziestych XX wieku, dr med. Frederik Klenner badał potencjał leczniczy witaminy C. Jego testy na
sobie samym, własnych niemowlętach czy chorych, wzmocniły go w zaufaniu, że witamina C może zatrzymać przebieg chorób – szczególnie wirusowych stanów zakaźnych u niemowląt – w przeciągu minut czy godzin z wręczenia jej uderzeniowej dawki. Stwierdził on oraz przedstawił również zjawisko spadku różne witaminy C we natury u ludzi przenoszących na infekcje zakaźne. Stopień niedoboru chciałbyś od długości występowania infekcje czy natężenia objawów. Stwierdził, iż sporo tego przejawu wypadków istnieje dostępnym następstwem poważnego błędu różne witaminy w C w systemie, graniczącego z brakiem powodującym szkorbut.

– osoby narażone na wyraźny stres

Ciągły stres fizyczny lub psychiczny zwiększa ryzyko wystąpienia choroby sercowo-naczyniowej.
W klimacie stresu organizm daje duże miar adrenaliny (hormonu stresu), jaka kieruje duże zużycie
witaminy C, bowiem do prac jednej molekuły adrenaliny wydawana stanowi pewna część różne witaminy C. Gdyby nie dostarczymy organizmowi odpowiednich części tej różne witaminy wraz z jedzeniem, stan taki że zawrzeć do zmniejszenia ścianek naczyń krwionośnych.

Chaletacja

Na zasadzie książki dr M. Rath „Dlaczego stworzenia nie dostają zawałów serca jedynie my ludzie”